شستشوی ۶۳۰ هزار مترمکعب مخازن آب در استان اصفهان

شستشوی ۶۳۰ هزار مترمکعب مخازن آب در استان اصفهان

ایسنا/اصفهان از ابتدای سال تاکنون بیش از ۶۳۰ هزار مترمکعب از مخازن آب در شهرها و روستاها در سطح استان اصفهان شستشو شد.

مدیر مرکز پایش و نظارت بر کیفیت آب و فاضلاب شرکت آبفای استان اصفهان، گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون، در راستای سطح کمی و کیفی آب شرب در شهرها و روستاهای استان بیش از ۶۸۳ باب مخزن آب مورد گندزدایی و شستشو قرار گرفت.

فهمیه امیری با اشاره به فرایند گندزدایی آب شرب، اظهار کرد: با یکپارچه سازی شرکت های آبفا شهری و روستایی ۱۲ سامانه گندزادیی کلرزن گازی از مدار خارج شد و به منظور فرایند گندزادیی سریعتر و دقیق تر سامانه الکترولیز نمک طعام و محلولی جایگزین سامانه کلرزن گازی شد.

به گزارش ایسنا، وی ادامه داد: شرکت آبفا استان اصفهان با به روز کردن تجهیزات آزمایشگاهی و نیز بهره مندی از دانش روز دنیا درصدد تامین و توزیع آب شرب و سالم و بهداشتی به مردم در سطح شهر و روستا در سطح استان دارد و تاکنون در این راستا موفق عمل کرده است.

مدیر مرکز پایش و نظارت بر کیفیت آب و فاضلاب شرکت آبفا استان اصفهان، اظهار کرد: کیفیت و سلامت  آب شرب در استان به صورت مستمر از سوی نهادهای نظارتی و ذی صلاح مورد ارزیابی قرار می گیرد و با تایید این نهادها آب شرب میان مردم توزیع می شود. بر این اساس مردم از سلامت و کیفیت آب شرب در هر برهه از زمان اطمینان کامل داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست