درباره ما

  1. خانه
  2. درباره ما

شرکت آتیه پردازان شریف از شرکت­ های دانش بنیان رتبه یک معاونت علمی ریاست جمهوری است که موفق به بومی­سازی سامانه های گندزدایی الکتروکلریناتور آب دریا / آب نمک با برند تجاری APCLOR شده است.

 این مجموعه سال هاست در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی به عنوان تولیدکننده خوشنام این سامانه ها شناخته شده که به عنوان تنها شرکت ایرانی در جمع ده تولیدکننده­ الکتروکلریناتور آب دریا، در کنار شرکت های مطرح جهانی قرار گرفته است.

تیم فنی مهندسی APCLOR با در اختیار داشتن سرمایه علمی فارغ الاتحصیلان دانشگاه صنعت شریف و سایر دانشگاه ­های معتبر و با داشتن تجربه متخصصان صنعت نفت و گاز، در طراحی، بهینه­ سازی و ساخت سامانه های مختلف الکترولایزرها و همچنین طراحی و اجرای پلنت ­های کلرزنی (با هر دو سیستم آب دریا و آب نمک) پیشرو در تمام مراحل پیش راه اندازی، راه اندازی، نصب و بهره برداری دارای تجربه و تخصص می باشد.

واحد تحقیق و توسعه مهندسی، با در نظر گرفتن دانش روز دنیا و رصد جدیدترین رویه ­های تولید تکنولوژی به طور مداوم در برنامه ریزی و بهبود عمکلرد این واحدها و همچنین توسعه محصولات در خانواده های مشابه در تکاپو بوده به طوری که تاکنون چندین محصولی را به صنعت کشور معرفی نموده و بر حل مشکلات واحدهای صنعتی کشور کوشیده است.

محصولات ما

فهرست